• Interim management 

Najradšej mám projekty, keď ma klient potrebuje na nastavenie oddelenia HR – tzv. Interim  /odmeňovanie, benefity, kompetencie, talent manažment, systém nástupníctva atď./ a následné prenechanie agendy niekomu kto to bude v zabehnutých koľajách manažovať.

  • HR projekty

Reštrukturalizácia v oblasti HR, optimalizácia HR procesov, nastavenie odmeňovania, nastavenie benefitov atď.

  • Personálne audity

Rada si vypočujem názory, „šprtám sa v procesoch“ navrhnem riešenia. Som veľmi „business oriented“ človek, ponechávam klientovi riešenie, ktoré má pre neho "business effect". 

  • Koučing

Venujem sa koučingu, absolvovala som tréning u Marilyn Atkinson. Mne vyhovuje koučing spojený s mentoringom, rada vnášam do rozhovorov riešenia a snažím sa klientov posunúť ďalej. Napriek tomu, že zadanie od klienta sa vždy týka len pracovných cieľov, vždy do koučingu vnášame aj súkromie – to sa proste nedá oddeliť, darmo ste šťastní v práci, keď v súkromí to nefunguje a naopak. Súkromie a práca je na jednej váhe a preto aj riešenie malého súkromného problému, môže mať obrovský vplyv na výkon človeka v práci.    

  • Krízový manažment 

dostávam ponuky na prácu, aby som reštrukturalizovala, optimalizovala a jedným slovom redukovala počty zamestnancov. Tieto projekty sú rovnako zaujímavé ako personálne audity a nastavovania procesov. Sú to ale dlhodobejšie projekty, kde treba veľa komunikovať, získať si dôveru manažérov a získať si ich pre zadanie. Pre mňa je vždy záväzok nechať v projekte spokojných ľudí, ktorým boli fakty odkomunikované. Som tvrdohlavá a vždy predložím vedeniu spoločnosti svoju predstavu, čo by bolo dobré pre firmu a ľudí a mám pre to jasné argumenty.

  • Executive search

Manažérky ľudských zdrojov sa na mňa obracajú s konkrétnou požiadavkou a ja sa im snažím na základe referencií dodať kandidáta. Veľmi dobre rozumiem ich zadaniu, keďže som do roku 2009 bola ja zadávateľom pozícií pre agentúry. Časté sú prípady, že som s ľuďmi, ktorých doporučujem, pracovala a preto ich viem opísať detailne resp. dať za nich garanciu. Na executive search využívam svoju širokú škálu kontaktov a snažím sa na konkrétny tip nájsť referencie.