Dovoľte, aby som sa Vám predstavila. Volám sa Denisa Očenášová Moravská, vyštudovala som VŠ ekonomickú, špecializácia Personálny manažment. Pracovať som začala hneď počas vysokoškolského štúdia v roku 1995. Popis firiem a zastávaných pozícií je uvedený nižšie v prehľadnej forme. Vytvorila som si vlastnú firmu, aby som sa dokázala podeliť o svoje skúsenosti v oblasti HR /Ľudských zdrojov/, implemementácii procesov a hľadaní riešení.

Mojím mottom je: VŽDY EXISTUJE RIEŠENIE.

Moja kariéra:

od roku 2009 - pracujem pre klientov

od roku 2003 - Soitron; riaditeľka ľudských zdrojov /paralelne s Tronetom/

od roku 2002 - Tronet; riaditeľka ľudských zdrojov

od roku 2000 - Komerční banka Bratislava; manažérka ľudských zdrojov 

od roku 1998 - Andersen Consulting; asistentka na oddelení Ľudských zdrojov

Najväčšie skúsenosti v oblasti HR som začala zbierať od roku 2002, kedy som bola prijatá do spoločnosti Tronet /slovenský systémový integrátor/ na pozíciu riaditeľky ľudských zdrojov. Bola som pri zrode dcérskych spoločností a v roku 2003 sme vyhrali projekt pre Hewlett Packard. Pre Hewlett Packard sme outsourcovali zamestnancov v Shared delivery centre, kde bolo pre mňa najväčšou výzvou narásť z nuly na 600 zamestnancov. Krátky čas som pracovala ako riaditeľka ľudských zdrojov pre obe spoločnosti, až kým došlo v roku 2005 k zlúčeniu týchto spoločností. Získala som obrovské skúsenosti v manažovaní ľudí a zakladaní firmy a procesov na „zelenej lúke“. Od roku 2008 som členkou organizačného výboru HR Open Fóra. 

Úvodom by som sa chcela poďakovať tým ľuďom, ktorí ma k tejto práci naviedli, dôverovali mi a dali mi biznis. Tým sú menovite Vlaďka Šebökövá, Rasťo Blažej, Elenka Demeková, Evka Birčáková a Lukáš Bakoš. Títo ľudia mi pomohli na štarte, čo je v tomto biznise veľmi dôležité a ja verím, že im to v živote oplatím. Za dizajn tohoto webu a webu www.sunflowerstudio.sk vďačím švagrinke Anke Očenášovej, veľmi kreatívnej žienke.